201

Odp: Aktualizacja Oscam

gratulacje @darog69  smile  jakoś to zmęczyłeś  ( web masz na port 9000)

202

Odp: Aktualizacja Oscam

no nie do końca jestem zadowolony, ponieważ wypiek się nie uruchamia,ale nie poddaję się

203

Odp: Aktualizacja Oscam

nie wiem po co chcesz  miec ten serwer na penie skoro on zajmuje  bardzo mało miejsca , ( sprawdziłem z ciekawości  u siebie  sciagniecie , kompilacja i uruchomienie 2 min trwa ) wszystko działa od strzała  , nawet nie trzeba go właczac działa zaraz po instalacji ). trza było postawic system podstawowy  skonfigurowac , potem zrobic extrota   i na extrcoie instalacja  dodatkowych programów . w razie "w" wyciagasz pena i system masz z flesha

204

Odp: Aktualizacja Oscam

Na wszystko przyjdzie czas, pomalutku to ogarnę, puki co chciałem odpalić oscama, ja tam nic więcej nie mam zamiaru instalować, wiec nie wiem czy extroot jest potrzebny

205

Odp: Aktualizacja Oscam

w dalszym ciagu nie rozumiesz jak to działa sad   ale podpowiem Ci ze na eko leży odpowiedni poradnik  smile

206

Odp: Aktualizacja Oscam

Mam wrażenie że jesteś tajemniczy jak Don Pedro wink

207

Odp: Aktualizacja Oscam

Cześć,
Cezary jest szansa na oscam z mega pod operwrt 18.6 albo stworzenie obrazu gargoyle 1.13 dla TP-Link Archer C7 v2?

208

Odp: Aktualizacja Oscam

Gargoyle przecież jest od zawsze, po prostu sobie pobierz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

209

Odp: Aktualizacja Oscam

Witam, można prosić o aktualizację oscama z fix to swap_cw dla mipsel_24kc ?

210

Odp: Aktualizacja Oscam

Jak dasz łatkę do tego fixa dla aktualnych źródeł oscama.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

211

Odp: Aktualizacja Oscam

Wiem, tylko że w reader-nagracak7.c trzeba zmienić wpis na taki:

if((cta_res[77] == 0xF0 && cta_res[78] == 0x01 ) || reader->forcecwswap)

        {

            memcpy(_cwe0,&cta_res[52], 0x08);

            memcpy(_cwe1,&cta_res[28], 0x08);

        }

212

Odp: Aktualizacja Oscam

No to takie rzeczy były robione już w tym wątku, przeczytaj posty od poprzedniej strony.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

213

Odp: Aktualizacja Oscam

Witam
Jaki Aktualnie jest ostatni oscam pod Linksys WRT1900AC z OpenWrt 19.07-SNAPSHOT r10731 4.14.155 posiadam taki 11576-1 i nie mam możliwości pobrania nowszego a z tego co się orientuję to najnowszy to r11678 jak można to zaktualizować do tej wersji ??

214

Odp: Aktualizacja Oscam

Bo używasz starego obrazu openwrt. Zrób aktualizację do ostatniego, w repo będziesz miał 11678

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

215 (edytowany przez ramzes28 2021-01-10 10:12:07)

Odp: Aktualizacja Oscam

ok czyli nie mogę zrobić tylko podmiany binarki trzeba cały obraz zaktualizować ??



ok
Dziękuję

216

Odp: Aktualizacja Oscam

Masz stare openwrt które korzystało z innej architektury. OpenWrt to zmieniło w pewnym momencie dla linksysów i własnie z tego powodu nie możesz zainstalować aktualnej binarki. Musisz sobie zrobić najpierw aktualizację systemu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

217

Odp: Aktualizacja Oscam

Witam
Zaktualizowałem OpenWrt do najnowszego i pobrałem oscam  11678 mam pytanie czy da się podmienić na 11682 z patchem mega45? na zasadzie podmiany binarki ?

218

Odp: Aktualizacja Oscam

Tak.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

219 (edytowany przez ramzes28 2021-01-23 15:04:59)

Odp: Aktualizacja Oscam

ok zatrzymałem oscama w user/bin podmieniam binarkę na najnowszą z patchem ale jak uruchamiam oscam to pisze Nie można wykonać "/etc/init.d/oscam start" akcja: Błędne polecenie
czy coś robię nie tak ?

Tak w luci uruchomiłem

220

Odp: Aktualizacja Oscam

Nie wiem co w ogóle robisz, openwrt nigdy nie wypisuje nic po polsku. Gdzie to uruchomiłeś, w luci? Uruchom w konsoli i zobacz co się dzieje.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

221

Odp: Aktualizacja Oscam

Wygląda jak by coś nie pasowało w /etc/init.d/oscam czy tam też coś trzeba podmienić ??

222

Odp: Aktualizacja Oscam

Nie. Jesteś pewien że pobrałeś binarkę właściwą dla architektury routera którą używasz?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

223

Odp: Aktualizacja Oscam

Cezary napisał/a:

Nie. Jesteś pewien że pobrałeś binarkę właściwą dla architektury routera którą używasz?

oscam-cycec+11682-arm-openwrt-linux-muslgnueabi-ssl-libusb-pcsc

224

Odp: Aktualizacja Oscam

Ale to jest dla jakiegoś arma. Jakiego routera używasz?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

225

Odp: Aktualizacja Oscam

Linksys wrt 1900acs