Temat: połączenie DWÓCH sIECI Z SEPARACJĄ INTERNETU
Chcę połączyć dwie sieci tak aby maszyny w tych sieciach sie komunikowały jednakże maszyny w poszczególnych sieciach nadal mają korzystać ze swojego dostawcy Internetu. Załączam schemat i zwracam się z prośba propozycji . Mogę poadresować wszystko od nowa i zastosować konkretne rozwiązanie