1

Temat: połączenie DWÓCH sIECI Z SEPARACJĄ INTERNETU

Chcę  połączyć dwie sieci tak aby maszyny w tych sieciach sie komunikowały jednakże maszyny w poszczególnych sieciach nadal mają korzystać ze swojego dostawcy Internetu. Załączam schemat i zwracam się z prośba propozycji . Mogę  poadresować wszystko od nowa i zastosować konkretne rozwiązanie

https://ibb.co/5csRk6N

2

Odp: połączenie DWÓCH sIECI Z SEPARACJĄ INTERNETU

Zwykły wirelguard czy openvpn (raczej to pierwsze ze względu na wydajność). Jak nie dasz tras domyślnych to obie sieci będą wychodziły własnymi interfejsami. Czytaj poradniki, przeglądaj internet i rób po prostu, tu nie masz żadnych ukrytych haczyków.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.