Temat: Nie wykrywa modemów.
Hej
Siedze już z 2 dni nad tym dlaczego nie wykrywa mi modemów...
Mój router to WRT160NL z wgranym gargoyle 1.12 na świeżo przez serial.
Modem jaki mam to E3131.
Nie jest to Hilink bo Windows normalnie go rozpoznaje i prosi o pin.
Router go widzi:
https://www.screenpresso.com/=TUI6e
Ale do wyboru go nie ma ![]()
Może nie przełącza się z trybu sterowników?