Temat: n2n na 17.01

Witam,

Używam mr3420 v1 z MiFi. Soft: mifi-17.01-snapshot-r3925-79c8f2f50b-tl-mr3420-v1-squashfs-sysupgrade.bin

Wszystko śmiga jak ma i chciałbym doinstalować n2n-v2 (edge). Niestety nie widzę tego pakietu dla 17.01 na eko.one.pl jest tylko dla 18.06 i 19.07.

Z moich wyliczeń jeszcze powinien się zmieścić na tym routerze. Skąd mogę go wziąść?

Dzięki!

2

Odp: n2n na 17.01

No coś źle patrzysz, jest normalnie w repo: https://dl.eko.one.pl/lede/17.01-SNAPSH … 24kc/base/

Więc wystarczy jak zrobisz opkg update; opkg install n2n-v2

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez gregd72002 2020-09-23 14:34:26)

Odp: n2n na 17.01

A rzeczywiście jest smile I już działa na routerze.

A gdzie znajdę źródła do edge i do supernode co mogę skompilować i postawić na innych platformach (x86)?

4

Odp: n2n na 17.01

Oczywiście - obecnie na githubie smile To co ja kompiluję w swoim repo to stara gałąź określona jako 2.4-stable: 
https://github.com/ntop/n2n/tree/2.4-stable kompilowane jest bez AES.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: n2n na 17.01

A mógłbym prosić o Makefile dla tego? Mam problem że n2n zrywa połączenie często. Doczytałem że to może byś sprawka bugu: https://github.com/ntop/n2n/commit/3d00 … 0cf5516fc4

Próbowałem użyć Makefile co podałeś tutaj https://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?id=18082
Ale paczka wychodzi jakaś olbrzymia.

6

Odp: n2n na 17.01

Ale na pc? Robisz po prostu make w katalogu ze źródłami.

Jeżeli zaś chcesz do openwrt to jest to ma moim githubie: https://github.com/obsy/packages/tree/m … 2.4-stable

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.