1

Temat: Kompilacja dla wzr-hp-ag300h

Cześć, od kilku już wydań Twojej wersji z LuCi nie widzę kompilacji dla routera jak w temacie: https://openwrt.org/toh/buffalo/wzr-hp-ag300h
Czy jest szansa aby ponownie kompilować obrazy dla niego.


Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Bartek

2

Odp: Kompilacja dla wzr-hp-ag300h

Przecież są od zawsze, w ath79.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Kompilacja dla wzr-hp-ag300h

A widzisz, wielkie dzięki. Jakoś przegapiłem zmianę bo do 1806 obrazy bralem z ar71xx. Wielkie dzieki !