Temat: Kompilacja dla wzr-hp-ag300h
Cześć, od kilku już wydań Twojej wersji z LuCi nie widzę kompilacji dla routera jak w temacie: https://openwrt.org/toh/buffalo/wzr-hp-ag300h
Czy jest szansa aby ponownie kompilować obrazy dla niego.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Bartek