Temat: drukarka sieciowa
Witam
Prośba o pomoc w konfiguracji. Posiadam 2 routery z OpenWRT (Luci). Pierwszy to router główny (nr 1) - dostęp do internetu itp. Drugi router (nr 2) ma służyć tylko i wyłącznie jako "przedłużka" (po wi-fi) dla drukarki sieciowej HP M1536 podłączonej do LAN. Jak to wszystko skonfigurować tak, aby nie trzeba było się przełączać do routera nr 2 ? Chciałbym, aby działał też skaner.