Temat: Git - krótkie pytanie

Nie wiedziałem gdzie zapytać, pytam wiec tutaj:

Kompilowane sobie openwrt na xiaomi 4A z takiego repo w którym jest ten target, ale jak to bywa musiałem sobie utrudnić życie i dodałem Teresy z prekompilowanymi sterami mediateka. Niestety one się ściagają wie tylko do pasującej wersji kernela. No ok, udało mi się cofnąć commit do wersji z kernelem 4.14.93 tylko zgubił się target xiaomi 4A. Postanowiłem go ręcznie dopisać - pliki miałem z oryginalnego repo ale to nie działa - w menuconfog mam tylko defaultowy profil inne znikły - mam pytanie jak się dodaje lub przenosi target między gitami ?

Xiaomi 3G Cezarego (!), Xiaomi 4 i 4A z Openwrt by Obsy i Pandorabox 19.2, modem fiber ZTE 660, NAS Qnap 453mini, net 250/25Mb/s, hackintosh

2

Odp: Git - krótkie pytanie

Zobacz w źródłach commita który dodaje wsparcie, wyeksportuj to do patcha a później nałóż na drzewo które chcesz. Bez gwarancji że wejdzie oczywiście, bo coś w źródłach mogło się zmienić. Ale to już wtedy ręcznie poprawiasz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Git - krótkie pytanie

Ok, będę walczył smile

Xiaomi 3G Cezarego (!), Xiaomi 4 i 4A z Openwrt by Obsy i Pandorabox 19.2, modem fiber ZTE 660, NAS Qnap 453mini, net 250/25Mb/s, hackintosh