1

Temat: autossh

Czy jest gdzies program autossh do zainstalowania? A może jest w innym pakiecie?

2

Odp: autossh

Jest normalnie w repo openwrt obecnego wydania, po prostu zainstaluj.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: autossh

Cezary napisał/a:

Jest normalnie w repo openwrt obecnego wydania, po prostu zainstaluj.

Gargoyle PL 1.10.0.3 (68ce297)
OpenWrt Chaos Calmer 15.05.1 (r49617)
Build time: 2018-03-20 18:11 CET
Machine: TP-Link TL-WDR3600 v1

co robię źle?
# opkg update
Downloading package list for chaos_calmer_base source...
Package list for chaos_calmer_base downloaded successfully.
[...]
# opkg install autossh
ERROR: No package named autossh found, try updating your package lists

4

Odp: autossh

To że Chaos Calmer nie jest obecnym wydaniem i nie jest wpierane. OpenWrt 18.06 jest.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: autossh

ale opkg upgrade nic nie daje
Jak mam się dowiedzieć, że jest nowe wydanie?

6

Odp: autossh

opkg upgrade nigdy Ci nie powie że wyszła nowa wersja openwrt. Na dodatek - gargoyle na nowej wersji openwrt jeszcze oficjalnie nie jest dostępne. Musisz czytać co się dzieje na świecie.

Zainstaluj po prostu zwykłe aktualne openwrt 18.06.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: autossh

Cezary napisał/a:

Zainstaluj po prostu zwykłe aktualne openwrt 18.06.

Dziękuję i .... to dziwne, że nie ma informacji co się dzieje wink

Pozdrawiam