Temat: Xiaomi 3G
Jak wgrać oprogramowanie - proszę o łopatologiczny opis... Z instrukcji utknąłem na tworzeniu konta, tam podałem dane i każą mi czekać minutę, i tak już godzina minęła. https://forum.openwrt.org/t/xiaomi-wifi-router-3g/5377
Nie ma prostszego rozwiązania, żeby zmienić z krzaczków na openwrt?