26

Odp: Emoji

wybierajcie inne emo. Proponuję zacząć od najbardziej popularnych i najstarszych jakie były np  smile  a potem dokładać obrazki np

uci set wireless.@wifi-iface[0].ssid="$(echo -e '\xF0\x9F\x91\x99+\xF0\x9F\x8D\xBB=\xF0\x9F\x98\x8E')"

wink

* WNDR 4300v2 * ||  * Xiaomi Miwifi Mini * || Netgear R6220 *
* DVBT2 - T230C *

27

Odp: Emoji

Wykop czytacie?

https://s10.postimg.org/hiez64zu1/Screenshot_20180123-202036.png

20 cd a1 c2 ba 20 cd 9c ca 96 cd a1 c2 ba

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

28

Odp: Emoji

Lenny...

Sprzęt: Seagate GoFlex Home
OS: OpenWrt 18.06.4
Info: 128MB RAM / 1,2GHz CPU /  USB / sATA / RJ45
Osprzęt: 500GB SATA / LCD DPF 2,4" / USB rt2800

29 (edytowany przez miguelos 2018-01-24 10:53:11)

Odp: Emoji

zawsze można stworzyć sieć z drugim SSID, tylko, żeby zadziwić sąsiada..
pełna lista emoji : https://apps.timwhitlock.info/emoji/tables/unicode

30

Odp: Emoji

a jak dodac w nazwie sieci gosciennej?

31

Odp: Emoji

Normalnie? Dodaj po prostu.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

32

Odp: Emoji

a Moje pytanko całkiem inne - można emoji z normalnym tekstem czy albo to albo to a nie na raz smile ?

33

Odp: Emoji

I to i to, w poście 26 masz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

34 (edytowany przez george2002 2018-01-26 17:31:17)

Odp: Emoji

Cezary napisał/a:

I to i to, w poście 26 masz.

Nie do końca tam widzę ale ok dzięki za info smile

35

Odp: Emoji

+ i = jest tam przemycone.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

36

Odp: Emoji

A jak SSID wpisać np. na stronie https://www.wireshark.org/tools/wpa-psk.html aby się poprawnie PSK wygenerował ? Lub może ktoś zna inny sposób ,żeby ten 256bit Preshared Key dostać ?

37

Odp: Emoji

Zobacz jak wyswietla się w luci, robisz ctrl-c/ctrl-v i masz. W linuksie działa, w windows10 pewnie też.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

38

Odp: Emoji

Wyświetla się jako emoji , tak samo jak w windowsie , ale po wygenerowaniu i wpisaniu w konfigurację urządzenie się nie łączy.
Najlepiej jakby w już podłączonym urządzeniu działo się wyświetlić ten 256bitowy Pairwise Master Key...

39

Odp: Emoji

Niestety żaden z wygenerowanych w ten sposób PMK nie jest poprawny. Kopiowałem i wklejałem na Windows 10 i na linuxie .
To urządzenie do podłączenia się do siedzi wymaga wpisania właśnie tego PMK i do sieci bez szyfrowania się podłącza , stąd wniosek ,że na pewno ten PMK jest niepoprawnie wygenerowany.
Może ktoś zna jakiś sposób ,żeby na już podłączonym do sieci urządzeniu podejrzeć ten PMK ?

40

Odp: Emoji

Osszz w mordke! No genialne big_smile


Cezary - brawo Ty!! wink lol

Netgear R7800 # Netgear WNDR3800 # TP-Link TL-WR1043ND v4 # TP-Link TL-WR1043ND v1 # Synology DS920+

41 (edytowany przez kamil445 2018-02-02 12:22:40)

Odp: Emoji

tplink

Android 6.0 jak wyżej OK, Android 5.1.1 - OK, Android 4.2.2 - OK, Android 4.0.4 - OK (nie wyświetla wykrzykników), Samsung Smart TV [TIZEN] - OK (nie wyświetla wykrzykników), Windows 7 - wyświetla jakieś krzaczki.

W każdym urządzeniu internet działa.

uci set wireless.@wifi-iface[0].ssid="$(echo -e '\xE2\x9A\xA0\xE2\x96\xB6TP-LINK_370078\xE2\x84\xA2\xE2\x97\x80\xE2\x9A\xA0')"
kabal napisał/a:

Osszz w mordke! No genialne big_smile


Cezary - brawo Ty!! wink lol

Dobrze gada! polać mu! smile

42

Odp: Emoji

Lekki OT: Na cóż ten PMK może się przydać?

43 (edytowany przez MiG25 2018-02-03 14:14:12)

Odp: Emoji

Mam takie urządzenie , które aby sie połączyć z wifi ,potrzebuje w pliku konfiguracyjnym mieć wpisane SSID , hasło i również wygenerowane na tej podstawie PMK , inaczej sie nie połączy.

44 (edytowany przez robert 2018-02-12 09:26:29)

Odp: Emoji

Po wpisaniu :
#uci set wireless.@wifi-iface[0].ssid="$(echo -e 'coś tam ...........')"
# uci commit
# wifi
Zmienia pięknie nazwę i jest super. W przypadku Repeatera zmienia nazwę mostu a a nie rozgłaszanej sieci.
Co należy zmienić w komendzie aby zmieniało w rozgłaszanej SSID a nie  połączonym SSID ?

45

Odp: Emoji

Pomyśl trochę co to w ogóle robi. Ustawia ssid dla pierwszego radia (@wifi-iface[0]) więc jak chcesz dla innego to zmień sobie to np. dla @wifi-iface[1] itd.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

46 (edytowany przez robert 2018-02-12 10:21:44)

Odp: Emoji

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie miałem kasować post gdyż po krótkim przemyśleniu zrozumiałem to, zmieniłem na "wifi-iface[0] na 1 i działa jak należy.
Zapytałem szybciej bo to było przed poranną kawą smile Po niej zrozumiałem smile Niech ten post pozostanie. Komuś może się przyda żeby najpierw zaparzyć kawę a potem pytać.
A tak na a poważnie to dziękuję Cezary za szybką odpowiedź. Miłego Dnia smile

47

Odp: Emoji

Witam

Sieć z emotkami działa, widzi ją każdy komp, laptop, tablet, a nawet TV, ale nie może się połączyć drukarka firmy brother.
Niby znajduje nazwę sieci (co prawda źle ja wyświetla bo zamiast emotek pokazuje "???????"), i hasło odczytuje prawidłowo, jednakże drukarka (brother 1222) nie może się z nią połączyć.
Jakieś pomysły ?
z góry dzięki

48

Odp: Emoji

Napisz do producenta że zepsuł oprogramowanie drukarki bo utf-8 nie obsługuje.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

49

Odp: Emoji

Czyli bez przystosowania oprogramowania drukarki przez producenta nic nie da się zrobić.
Trudno jakoś będzie trzeba z tym żyć smile

50 (edytowany przez robert 2018-05-29 11:59:25)

Odp: Emoji

Czy można by tak zrobić na asusie ?  Jak się do niego dostać? Konkretnie Asus RT-AC55U ....