Temat: LEDE - szyfrowane danych.
Cześć,
Chciałbym regularne coś wrzucać regularnie na dysk podłączony do FTP, i póżniej (lub na bieżąco) to szyfrować.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Interesuje mnie wszystko w tym temacie.
Pozdrawiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → LEDE - szyfrowane danych.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cześć,
Chciałbym regularne coś wrzucać regularnie na dysk podłączony do FTP, i póżniej (lub na bieżąco) to szyfrować.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Interesuje mnie wszystko w tym temacie.
Pozdrawiam
http://eko.one.pl/?p=openwrt-crypto
aż mi wstyd, że tego nie wychwyciłem ![]()
dziękuję za szybką odpowiedź ![]()
PS
jak Cię mam przy wątku
korzystam z forum od lat,
jak bym chciał wpłacić pieniądze
na utrzymanie i rozwój tego forum
To w jaki sposób najlepiej
Na eko.one.pl masz link do paypala.
Aby nie zakładać nowego wątku,
Jakie polecicie urządzenie z dyskiem do włożenia do środka i z WiFi pod LEDE albo Gargoyle (nowe)
Alix, apu, odmiany orangepi/bananapi i pewnie kilka innych. Część masz tutaj: http://eko.one.pl/routerdatabase/
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → LEDE - szyfrowane danych.
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc