1

Temat: LEDE - szyfrowane danych.

Cześć,

Chciałbym regularne coś wrzucać regularnie na dysk podłączony do FTP, i póżniej (lub na bieżąco) to szyfrować.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Interesuje mnie wszystko w tym temacie.

Pozdrawiam

NETGEAR WNDR4300

2

Odp: LEDE - szyfrowane danych.

http://eko.one.pl/?p=openwrt-crypto

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: LEDE - szyfrowane danych.

aż mi wstyd, że tego nie wychwyciłem sad

dziękuję za szybką odpowiedź smile

PS
jak Cię mam przy wątku
korzystam z forum od lat,
jak bym chciał wpłacić pieniądze
na utrzymanie i rozwój tego forum
To w jaki sposób najlepiej

NETGEAR WNDR4300

4

Odp: LEDE - szyfrowane danych.

Na eko.one.pl masz link do paypala.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: LEDE - szyfrowane danych.

Aby nie zakładać nowego wątku,

Jakie polecicie urządzenie z dyskiem do włożenia do środka i z WiFi pod LEDE albo Gargoyle (nowe)

NETGEAR WNDR4300

6

Odp: LEDE - szyfrowane danych.

Alix, apu, odmiany orangepi/bananapi i pewnie kilka innych. Część masz tutaj: http://eko.one.pl/routerdatabase/

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.