Temat: TD-W8970
Witam,
Panowie mam już dość szukania czegokolwiek na temat tego routera plus wykorzystania E3372h HiLink.
Kupiłem ten router głównie po to by miał ADSL. Międzyczasie zmieniłem dostawce na DSL a obecnie na LTE z Plusa.
Problem nastąpił dopiero po kupnie E3372h. Producent pisze, że obsługuje. A za nic w świecie nie wykrywa go.
Widziałem coś na openwrt ale w dalszym ciągu nie wiem czy to w ogóle współpracuje.
Doradzicie coś?