Cezary,
No dobrze jest sukces - WAN, WAN2 i MWAN3 działają. Długa poranna kawa i wszystko śmiga.
1. faktycznie tylko Hilink 
2. luci ma jakieś błędy, więc całą konfigurację zrobiłem wyłącznie z termianala zgodnie z Twoim poradnikiem MWAN3 i poszło.
zmiany robione w luci nawet jak były widoczne w plikach konfiguracyjnych to i tak nie działały. Ciekawe.
3. pytanie czy byłaby szansa abyś skompilował w chwili wolnej nlbwm na CC 15.01 byłbym bardzo zobowiązany, mam dwa urządzenia i na jednym chciałbym pozostawić przez jakiś czas CC a soft wydaje się być naprawdę super.
4.przy okazji pytanie techniczne do nlbwm:
dane są przechowywane w pamieć routera, która za duża nie jest.
czy dałoby się skonfigurować system aby przechowywał dane np. z kilku miesięcy a najstarsze nadpisywał lub automatycznie kasował. idealnie jakby zmieścił się 6..12 miesięcy w tył, ale sądzę, że nie da rady z pamięcią.
dziękuję
.