Temat: Clavister R33
Znalazłem w pewnej graciarni u mnie w pracy urządzenie Clavister R33. Z tego co się zorientowałem to jest jakiś firewall sprzętowy. Można to jakoś wykorzystać w malej sieci jeszcze czy to jest już zabytek?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Inne → Clavister R33
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Znalazłem w pewnej graciarni u mnie w pracy urządzenie Clavister R33. Z tego co się zorientowałem to jest jakiś firewall sprzętowy. Można to jakoś wykorzystać w malej sieci jeszcze czy to jest już zabytek?
Sądząc po wynikach google to jest sprzęt sprzed dekady.
No właśnie. Ale kiedyś nieźle kosztował.
No właśnie. Ale kiedyś nieźle kosztował.
A dzisiaj jest elektro-złomem.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Inne → Clavister R33
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc