1

Temat: Clavister R33

Znalazłem w pewnej graciarni u mnie w pracy urządzenie Clavister R33. Z tego co się zorientowałem to jest jakiś firewall sprzętowy. Można to jakoś wykorzystać w malej sieci jeszcze czy to jest już zabytek?

2

Odp: Clavister R33

Sądząc po wynikach google to jest sprzęt sprzed dekady.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez xury 2017-06-02 10:47:46)

Odp: Clavister R33

No właśnie. Ale kiedyś nieźle kosztował.

4

Odp: Clavister R33

xury napisał/a:

No właśnie. Ale kiedyś nieźle kosztował.

A dzisiaj jest elektro-złomem.