Temat: OPEN WRT na router i-tec WS-WR512N1, inna nazwa Bococom dwr-150.
Witam,
czy komuś z kolegów udało się wgrać obraz OpentWrt na urządzenie jak w temacie?
szukanie w sieci na dało niestety na razie rozwiązania tej zagadki.
Urządzenia sprzedawał także kiedyś Conrad.
sprzęt ma ponoć 4 MB flash i 32 MB RAM i dobry procek.
Więć może dałoby radę ruszyć z OPENWRT.
Każda pomoc będzie cenna..