Temat: TP-LINK TL-WA830RE v1 pracujący jako repeater sieci 2.4 GHz wifi.
Witam Forumowiczów,
czy ktoś z kolegów potrafi podpowiedzieć jak skutecznie na Openwrt zrobić działający repeater wifi.
Opierając się na wiedzy z sieci coś sobie zrobiłem, ale transmisja się wiesza i rozłącza.
Cezary, szukałem po stronie forum, ale na taki temat nie natrafiłem, czy możesz jakoś pomóc.
Używam OpenWrt 15.05 / Luci kernel 3.18.20.
skreowałem dwie sieci WiFi 1/ klient routera głównego spięta w WAN 2/ AP spieta do LAN, całość chodzi przez firewall otwary na wszystkie kierunki.
dzięki za każdą pomoc.