Temat: Poszukuje graficznego download manager
Tak jak w temacie. Ma być coś takiego jak Transmission tylko że do pobierania przez HTTP(mógłby też obsługiwać RS I MU)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Poszukuje graficznego download manager
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Tak jak w temacie. Ma być coś takiego jak Transmission tylko że do pobierania przez HTTP(mógłby też obsługiwać RS I MU)
rsget.pl
Ok tylko jak do dopisać do rc.local?
Na eko.one.pl masz cały opis tego.
Wpisalem takie cos w rc.local
start(){
/root/rsget/./rsget.pl
}
ale nie działa.
I nie będzie działał. W screenie masz to zrobić. Zanim zadasz następne pytanie - przeczytaj to co zostało już napisane.
wpisałem takie coś:
start(){
screen -dmS rsget /root/rsget/./rsget.pl
}}
I też nie działa.
Ale masz kłopoty z czytaniem...
cd /root/rsget/
export HOME=/root
screen -dmS rsget ./rsget.plDokładnie tyle wpisz.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Poszukuje graficznego download manager
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc