Temat: Poszukuje graficznego download manager

Tak jak w temacie. Ma być coś takiego jak Transmission tylko że do pobierania przez HTTP(mógłby też obsługiwać RS I MU)

2

Odp: Poszukuje graficznego download manager

rsget.pl

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Poszukuje graficznego download manager

Ok tylko jak do dopisać do rc.local?

4

Odp: Poszukuje graficznego download manager

Na eko.one.pl masz cały opis tego.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Poszukuje graficznego download manager

Wpisalem takie cos w rc.local

start(){
/root/rsget/./rsget.pl
}

ale nie działa.

6

Odp: Poszukuje graficznego download manager

I nie będzie działał. W screenie masz to zrobić. Zanim zadasz następne pytanie - przeczytaj to co zostało już napisane.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: Poszukuje graficznego download manager

wpisałem takie coś:
start(){
screen -dmS rsget /root/rsget/./rsget.pl
}}

I też nie działa.

8

Odp: Poszukuje graficznego download manager

Ale masz kłopoty z czytaniem...

cd /root/rsget/
export HOME=/root
screen -dmS rsget ./rsget.pl

Dokładnie tyle wpisz.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.