Temat: Linksys WRT3200 powrót do orginalu

Witam jak wygląda procedura powrotu z Gargoyle na oryginalny soft

2

Odp: Linksys WRT3200 powrót do orginalu

Ja mam wrt1900acs. U mnie działa bez problemu powrót do oryginalnego FW. Jak nie zmieniałeś IP routera na inny niż 192.168.1.1 to kopiujesz do katalogu /tmp firmware pod nazwą a.bin i z poziomu ssh wykonujesz komendę: sysupgrade -n -F /tmp/a.bin

3

Odp: Linksys WRT3200 powrót do orginalu

http://eko.one.pl/forum/viewtopic.php?p … 81#p183381