Temat: Linksys WRT3200 powrót do orginalu
Witam jak wygląda procedura powrotu z Gargoyle na oryginalny soft
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Linksys WRT3200 powrót do orginalu
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam jak wygląda procedura powrotu z Gargoyle na oryginalny soft
Ja mam wrt1900acs. U mnie działa bez problemu powrót do oryginalnego FW. Jak nie zmieniałeś IP routera na inny niż 192.168.1.1 to kopiujesz do katalogu /tmp firmware pod nazwą a.bin i z poziomu ssh wykonujesz komendę: sysupgrade -n -F /tmp/a.bin
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Linksys WRT3200 powrót do orginalu
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc