Temat: mc w putty i krzaczki, wiem że było :)
Cześć
Amnezję mam. Jak zgrać putty z mc żeby nie krzaczyło?
$TERM mam xterm, w putty kodowanie mam UTF-8 i czcionkę Courier New i nic
Help!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → mc w putty i krzaczki, wiem że było :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cześć
Amnezję mam. Jak zgrać putty z mc żeby nie krzaczyło?
$TERM mam xterm, w putty kodowanie mam UTF-8 i czcionkę Courier New i nic
Help!
Zmień kodowanie w putty i po problemie np na ISO-8859-2:1999 (Latin-2, East Europe)
edit:
A jak nie to sprawdź kodowanie w MC w zakładce options dispaly bits
To działa !!!
Dziękuję.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → mc w putty i krzaczki, wiem że było :)
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc