Temat: mc w putty i krzaczki, wiem że było :)

Cześć

Amnezję mam. Jak zgrać putty z mc żeby nie krzaczyło?
$TERM mam xterm, w putty kodowanie mam UTF-8 i czcionkę Courier New i nic

Help!

2 (edytowany przez manguscik 2017-03-06 18:51:46)

Odp: mc w putty i krzaczki, wiem że było :)

Zmień kodowanie w putty i po problemie np na ISO-8859-2:1999 (Latin-2, East Europe)


edit:

A jak nie to sprawdź kodowanie w MC w zakładce options dispaly bits

Stacja Pogody pracująca na LEDE / Openwrt + arduino. http://dominikowice.one.pl  Pomiar temperatury, ciśnienia, wilgotności  online + wykresy 24 godzinne, 7 dniowe, 30 dniowe, itp. A wszystko to na Routerze NETGEAR WNDR 4300 z wgranym LEDE.

3

Odp: mc w putty i krzaczki, wiem że było :)

To działa !!!

Dziękuję.