Temat: tp-link 1043nd v 1.8 zainstalowane gargoyle 1.6.2 i powrot do orginału
witam wyjechalem do uK i mam darmowe wifi od szefa moj tp-link na zwykłym oprogramowaniu nie działał jako klient wifi wiec wgrałem mu gargoyle i po konfiguracji jako urzadzenia jako brama sieciowa net działał z poczatku bylo ok ale po miesiacu czasu router zaczoł sie zawieszac itd dziwne przypadki nie mogłem sie zalogować zrestartowac itd
teraz mam jeszcze ubiquti nanostation 2loco i z niego odbieram neta ale pasuje mi podzielic go przez tp-linka ew przez lan i tak sie zastanawiam czy nie lepiej wgrac org oprogramowanie
tylko teraz ktory soft zeby nie uwalić routera bo wtedy kicha gargole wgrywalem według tej instrukcji z tego forum podobno soft do powrotu na orginal musi byc obkrojony moze mi ktos podeslac linka ????to orginalu tp-linka zeby powrocic z gargole na orginal