Temat: tp-link 1043nd v 1.8 zainstalowane gargoyle 1.6.2 i powrot do orginału

witam wyjechalem do uK i mam darmowe wifi od szefa moj tp-link na zwykłym  oprogramowaniu nie działał jako klient wifi wiec wgrałem mu gargoyle i po konfiguracji jako urzadzenia jako brama sieciowa net działał z poczatku bylo ok ale po miesiacu czasu router zaczoł sie zawieszac itd dziwne przypadki nie mogłem sie zalogować zrestartowac itd

teraz mam jeszcze ubiquti nanostation 2loco i z niego odbieram neta ale pasuje mi podzielic go przez tp-linka ew przez lan i tak sie zastanawiam czy nie lepiej wgrac org oprogramowanie

tylko teraz ktory soft zeby nie uwalić routera bo wtedy kicha gargole wgrywalem według tej instrukcji z tego forum podobno soft do powrotu na orginal musi byc obkrojony moze mi ktos podeslac linka ????to orginalu tp-linka zeby powrocic z gargole na orginal

2

Odp: tp-link 1043nd v 1.8 zainstalowane gargoyle 1.6.2 i powrot do orginału

http://dl.eko.one.pl/orig/tl-wr1043ndv1/

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: tp-link 1043nd v 1.8 zainstalowane gargoyle 1.6.2 i powrot do orginału

dla pewnosci to wgrywajac przez gargole

do powrotu do orginalu ktory plik mam wgrac z tych dwóch


wr1043nv1_en_3_13_15_up(140319).bin
wr1043nv1_tp_recovery.bin  ?

4

Odp: tp-link 1043nd v 1.8 zainstalowane gargoyle 1.6.2 i powrot do orginału

To jest to samo.

rt-ac56u tomato, 2x wdr3600@16MB/u-boot pepe2k/lede, 2x wt3020f@16MB/e3372s/gargoyle/lede, 3x wr841n@16MB/64MB/u-boot pepe2k/lede, rt-n18u tomato, 2x rb750gr2 ROS, 3x rb750gr3 ROS, Unifi ap ac lr

5

Odp: tp-link 1043nd v 1.8 zainstalowane gargoyle 1.6.2 i powrot do orginału

Tylko bez zapamiętania ustawień oczywiście...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.