Temat: Gargoyle - minimalne pasmo do grania
Cześć.
Wiem, że można ustawić qos'a dla ip, który jest uprzywilejowany. Ale jak rozwiązać problem, kiedy chodzi o ten sam komputer. Przy włączeniu ściągania pasmo zostaje zajęta na maxa i w zasadzie nie da się grać. Czy da się ustawić tak, że w przypadku uruchomieniu gry, ten ruch dostaje co potrzebuje kosztem ściągania, które się nie urywa, tylko zwalnia?
Marcin