1

Temat: Gargoyle - minimalne pasmo do grania

Cześć.
Wiem, że można ustawić qos'a dla ip, który jest uprzywilejowany. Ale jak rozwiązać problem, kiedy chodzi o ten sam komputer. Przy włączeniu ściągania pasmo zostaje zajęta na maxa i w zasadzie nie da się grać. Czy da się ustawić tak, że w przypadku uruchomieniu gry, ten ruch dostaje co potrzebuje kosztem ściągania, które się nie urywa, tylko zwalnia?

Marcin

2

Odp: Gargoyle - minimalne pasmo do grania

Musiał byś sam napisać sobie qos żeby inaczej realizował kolejny dla danego ip. Dużo czytania przed Tobą smile

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.