Temat: Gargoyle + stałe IP + huawei e3272
Dzień dobry
Przymierzam się do wykupienia stałego IP w t-mobile żeby mieć zdalny dostęp do domu po VPN (automatyka, podgląd z kamer itp, itd)
Chciałem zapytać czy da sie osiągnąć taką funkcjonalność przy sprzęcie jaki posiadam ? Jeśli tak to ktoś podpowie co i jak ustawić w modemie i gargulcu(samo połączenie, bez vpna)? Mam hi-linka e3272 z softem 22.491.09.00.00/17.100.11.00.03-Mod1.1, a router to tp-link archer c7 v2 z Gargoyle 1.9.0.3.
W tej chwili modem ma standardowo dhcpa i adresacje 192.168.1.1, siec domowa jest na adresacji 192.168.10.x, chciałbym aby serwer openvpn był na routerze i zeby po zapięciu VPNa na telefonie czy laptopie móc połączyć się z siecią lokalną w domu. Czy to jest możliwe do zrobienia ?
Z góry dzięki