Temat: Skrypt wysyłający 1 sms danego dnia
Hej Wszystkim
Po wielu próbach skonfigurowałem smstool aby wysyłało mi smsy, teraz chciałbym dodać skrypt przy starcie routera, który będzie wysyłał jeden sms danego dnia miesiąca. W związku z tym że u mnie router nie chodzi 24/24 wyłączany jest też na noc, wszystko musi się dziać przy starcie. O ile sprawdzenia dnia miesiąca to nie problem, to weryfikacja czy sms tego dnia został wysłany już tak, myślałem że odwołam się do pliku sms w folderze sent, ale on znika po restarcie routera. Będę wdzięczny za przykładowy skrypt umożliwiający coś takiego. THX