Temat: Gargoyle 1.9.x + klient ftp

Potrzebuje jakiegos klienta ftp aby łączyć się z serverem i przerzucać pliki do routera.
Probowalem zainstalowac rsget ale nie moge znalezc nigdzie linku do programu
Probowalem zainstalowac pyload ale nie package aby zainstalowac
Probowalem przez mc zainstalowane ale tam nie ma zakladki do laczenia tzw "ftp link...."

macie jakies pomysly?

2

Odp: Gargoyle 1.9.x + klient ftp

Zwykły wget?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Gargoyle 1.9.x + klient ftp

no wlasnie zapomnialem dodac oprocz wget'a. ;-]

4

Odp: Gargoyle 1.9.x + klient ftp

To jeszcze napisz dlaczego. Czego potrzebujesz czego nie ma wget?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Gargoyle 1.9.x + klient ftp

ładnego gui :>  chodzi tylko o to zeby sie polaczyc wybrac co sie chce sciagnac i rozlaczyc. A teraz  łącze sie przez ftp w total commanderze, szukam co chce sciagnac zapisuje link, wchodze w katalog totala zeby link se skopiowac bo zapisuje do txt pozniej wklepuje przez putty wgeta z linikiem.  Narazie uzywam wget+screen. A chcialem jakos szybciej i prosciej moze jestem zbyt leniwy.

6

Odp: Gargoyle 1.9.x + klient ftp

Tak jesteś smile Potrzebujesz po prostu webowego klienta ftp - poszukaj na githubie, pewnie coś w php istnieje takiego.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.