1

Temat: Reanimacja WD My Net N750

Cześć
Od wczoraj nie mogę połączyć się z routerem, sprzęt dostał bzika co chwila się restartuje. Dokładnie dioda power miga, widać że wstaje, potem raz mignie dioda od Wifi i router żyje 10 sekund potem reboot. Wgrany miałem któryś z nowszych obrazów z LuCi od Cezarego i wczoraj do godziny coś koło1 wszystko chodziło ok, a potem nagle internet znikł i już potem same resety. Próbowałem instrukcji "How to recover a My Net Router from a failed firmware update" ale albo ja coś robię nie tak albo mój router jest jakiś dziwny i tego okienka nie wyświetla, ma ktoś jakiś pomysł jak ożywić sprzęt, do wczoraj działał super i szkoda by mi było się go pozbywać.

Używasz moich pakietów/obrazów z github?
Chcesz abym dalej je rozwijał i tworzył nowe?
Postaw kawę

2

Odp: Reanimacja WD My Net N750

Sprawdź czy wejdzie w tryb failsafe openwrt. Jeżeli wstaje to może się udać.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Reanimacja WD My Net N750

Cezary napisał/a:

Sprawdź czy wejdzie w tryb failsafe openwrt. Jeżeli wstaje to może się udać.

Ok po firstboot router wstał i jest z nim połączenie, można się zalogować, ale stracha miałem niezłego, dzięki.

Używasz moich pakietów/obrazów z github?
Chcesz abym dalej je rozwijał i tworzył nowe?
Postaw kawę