Temat: WDR3600 się restartuje w kółko, zapłacę za naprawę :)
Dzień dobry,
WDR3600 pochodził z 2 lata na gargoyle i nagle dziś zaczął się w kółko restartować co około 1 minutę,
cierpię ostatnio bardzo na brak czasu, czy ktoś z Was zechciałby się tym zająć? i doprowadzić go do normalnego działania ?
wysłałbym ten router i odebrał kurierem, oczywiście zapłacę za usługę,
jeśli ktoś może wystawić fakturkę to chętnie, pozdrawiam ![]()