126

Odp: Plugin DLNA

Do extroota tak.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

127

Odp: Plugin DLNA

Witam, mam pytanie dot. DLNA na routerku, czy można wpisać gdzieś (w katalogu na podłączonym dysku lub w jakimś pliku konfiguracyjnym) linki do strumienia z radia internetowego, tak, aby były widoczne potem w MUZYKA, a strumień wideo w VIDEO? Dotychczas udostępniam strumień przez media serwer SERVIOO, musi być jednak załączony komputer, a skoro mam gargulca na 1043nd, to pomyślałem, że z wykorzystaniem minidlna powinno się to udać. Z góry dziękuję za radę.

128

Odp: Plugin DLNA

Nie. Minidlna akceptuje tylko pliki.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

129

Odp: Plugin DLNA

Witam. Mam problem z minidlna na gargoyle w wersji 1.6.2.2 z zainstalowanym pluginem dlna. Moj router to TP-Link WDR4300.
Problem był wcześniej opisywany, ale nie potrafię sobie z tym poradzić.
Po skonfigurowaniu dlna wszysko działa jak należy, pliki są widoczne. Jeśli wyłączę zasilanie routera to po ponownym starcie dlna działa, ale nie widać plików (po wywołaniu ip:8200 widzę liczbę udostępnionych plików video 0). Muszę wejść na kosolę i w menu system->dlna włączyć funkcję przeskanuj ponownie.
Sprawdzałem plik \etc\init.d\minidlna i mam wpis start=99.
Co jeszcze muszę ustawić aby automatycznie odświeżane były zawartosci dysku?
Proszę o wyrozumiałość i pomoc

130

Odp: Plugin DLNA

Uruchamiać minidlna z opóźnieniem, po zamontowaniu dysków. Jest to opisane na eko.one.pl

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

131

Odp: Plugin DLNA

Dzięki, udało się tym razem.

Trzeba czytać ze zrozumieniem wink

132

Odp: Plugin DLNA

Co jaki czas domyślnie skanowany jest dysk? Nie mogę podejrzeć pliku konfiguracyjnego minidlna.

133

Odp: Plugin DLNA

600s?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

134

Odp: Plugin DLNA

Czy w DLNA jest zapisane jaki format plików ma przesyłać?
Umieszczam zdjęcia w formacie 3D o rozszerzeniu *.MPO
Niestety zdjęcia nie są przesyłane na telewizory.
Gdy zmienię ich nazwę na *.jpg to wszystko działa poprawnie i telewizor przestawia się w tryb 3D, zdjęcia wyświetlają się.
Chciałbym dopisać do DLNA możliwość przesyłania plików *. MPO
Ciężko zmieniać nazwy wszystkich plików.

135

Odp: Plugin DLNA

To TV rozpoznaje, minidlna to tylko strumieniuje. Standardo dlna nie przewiduje plików o rozszerzeniu mpo.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

136

Odp: Plugin DLNA

Tv rozpoznaje z usb a dlna nie

137

Odp: Plugin DLNA

Tak, z usb bierze zwykły odtwarzacz a dlna bierze tylko to co jest certyfikowane. Pisz zażalenie do producenta TV że się standardów trzyma.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

138

Odp: Plugin DLNA

Na moim WD MyNet 750 z podłączonym dyskiem śmiga aż miło. Multimedia zrzucam przez FTP i od razu na TV można oglądać z polskimi napisami !!!. Rewelacja smile
Dzięki OpenWRT Router z niższej półki - model n750 spełnia funkcję modelu n900 ! W dodatku za niecałe 80pln... kupiony na olx. Ogromne możliwości daje ten Gargoyle...

139

Odp: Plugin DLNA

a czy do miniDLNA można dodawać linki filmów online? np: http://vrbx022.cda.pl/44a7932cec69e8f39 … mp;start=0

TP-LINK TL-WDR4300 + OpenWrt cool

140

Odp: Plugin DLNA

Nie, muszą być na dysku fizycznie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

141

Odp: Plugin DLNA

Teraz ja się podepnę pod temat
Na TL-WR1043 mam Gargoyle 1.6.6.2 i podpięty dysk usb, ale wyłączyłem sobie tryb montowania dysków przez Gargoyle bo chciałem dysk w /mnt/hdd
Teraz by mieć dlna w konfiguracji przez GUI nie widzi mi /mnt/hdd
Jakie pliki mam obecnie edytować: /etc/config/minidlna cxzy /tmp/minidlna.conf ?

142

Odp: Plugin DLNA

/etc/config/minidlna i nie wolno ci ruszać nic w gui bo nadpisze konfigurację.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

143

Odp: Plugin DLNA

Poradziłem sobie, jest ok