Temat: Podstawy - jak zaaplikować patcha
Nie robię tego za często więc proszę o pomoc.
Staram się skompilować openwrt dla rb-2011uias-2hnd i chcę przygotować źródła żeby poprawnie obsługiwało switcha gigabitowego.
Zrobiłem już:
git clone git://git.openwrt.org/openwrt.git
git clone git://git.openwrt.org/14.07/openwrt.git
i mam źródła w ~/openwrt
Jak spatchować źródła tym patchem: https://lists.openwrt.org/pipermail/ope … 29949.html
Tak się zastanawiam czy w 15.05 nie uwzględniono już obsługi switcha w rb-2011uias-2hnd?
Czekam na waszą podpowiedź.