Temat: TP-Link TL-WR740N/ND v4 a dostęp z zewnątrz
Witam
czy mogę dostać się do tego routera z zewnatrz bez publicznego ip ?
jeśli tak to co jak gdzie ?
router obecnie ma 1.6.2.2 (r42647), by obsy
pzdr
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TP-Link TL-WR740N/ND v4 a dostęp z zewnątrz
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam
czy mogę dostać się do tego routera z zewnatrz bez publicznego ip ?
jeśli tak to co jak gdzie ?
router obecnie ma 1.6.2.2 (r42647), by obsy
pzdr
Tylko przez VPN.
poprosze wiecej info
mozna jakos wykorzystac ddns na no-ip ?
Nie. Teraz musisz sobie zestawić dowolny tunel do jakiegoś publicznego hosta w internecie. Z tego hosta będziesz mógł przez vpn dostać się do routera.
cezary podpowiedz jak to zrobic bo kompletnie nie wiem co i jak
1. Musisz mieć komputer z publicznym adresem i zainstalować na nim serwer vpn, openvpn jest za duży na to. Możesz też wykupić jakąś płatny vpn
2. ustawiasz klienta vpn, choć na 740 może być trudno bo mało miejsca jest. Praktycznie wchodzi w grę tylko ssh lub pptp
3. logując się na serwer możesz zrób tak po prostu ssh na ip jakie zostało przydzielone klientowi.
Wszystko masz opisane na eko.one.pl
prosciej team viewer sprawdzone dziala
ale chodzi mi bardziej zeby aktywowac wake on lane z zewnatrz
team viewer nie ma openwrt, proste ![]()
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → TP-Link TL-WR740N/ND v4 a dostęp z zewnątrz
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc