Temat: Tenda N300 v3 czy można cosś
Witam. dziś dostałem od kumpla ten właśnie router... , no właśnie ... menu jest po chińsku. Niestety nigdzie nie ma angilskiego, więc wpadłem na pomysł openwrt, jak już cezary wie jestem zielony z tego tematu, więc prośba do was czy da radę coś wgrać czy pozostać w gogle china ? jeżeli można to jak to lub co podłączyć