Temat: Openwrt + binarka sterownika.
Szybkie pytanko (wiem, wiem - licencje).
Czy jest choć znikoma opcja uruchomienia binarki sterownika pod wrt? (Tak jak ma to miejsce choćby z dvb-t).
Tutaj mam na myśli... broadcomy tak jak to można zrobić pod Linuxem. Pytanie stad, że nie leży mi ani tomato, ani dd-wrt czy inne wynalazki ![]()