1

Temat: Openwrt + binarka sterownika.

Szybkie pytanko (wiem, wiem - licencje).
Czy jest choć znikoma opcja uruchomienia binarki sterownika pod wrt? (Tak jak ma to miejsce choćby z dvb-t).
Tutaj mam na myśli... broadcomy tak jak to można zrobić pod Linuxem. Pytanie stad, że nie leży mi ani tomato, ani dd-wrt czy inne wynalazki smile

2

Odp: Openwrt + binarka sterownika.

Jeżeli ta binarka jest skompilowana pod ten procek i masz odpowiednie biblioteki systemie to czemu nie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Openwrt + binarka sterownika.

Zanim zacznę rzeźbę bo nie mam dwóch sztuk R7000 jaki jest % powodzenia dorzucenia do openwrt wspomnianej binarki np z asuswrt/tomato? Openwrt dla R7000 jak wiadomo jest, ale właśnie bez broadcom'owego wifi. Muszę wystawić WDR3600 na ten czas smile

4

Odp: Openwrt + binarka sterownika.

0% smile Inaczej kompilowane, inny system, inny kernel. Co właściwe potrzebujesz? Jaką binarkę? Jeżeli mówisz o sterowniku wifi to nie zadziała.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: Openwrt + binarka sterownika.

No to można spokojnie wywalić temat, bo otwartych w tym pokoleniu się raczej nie można spodziewać smile