1

Temat: neostrada i modem usb pod mr 3420

Witam serdecznie. Na początek ukłony dla Cezarego za wielką pracę...
Pytania mam takie. wgrałem gargoyle do 3420 oczywiście cezarego i teraz
gdy mam przez wan podłączoną neostradę (modemem)wszystko śmiga w zakładce połączenie mam podane dane PPPoE, niestety po zerwaniu połączenia nie łączy się z modemem 3g(virgin). gdy mam połączenie 3g w zakładce połączenie ciągnie net z virgin i nie prełączy się na neo... w firmowym było coś takiego jak preferowana sieć... tutaj tego nie ma ? z góry dziękuję za wyrozumiałość dla laika.
po prostu chciałbym by po przerwaniu neostrady automatycznie przełączył się na 3g i z powrotem

2

Odp: neostrada i modem usb pod mr 3420

A tu tego nie ma, gargoyle nie posiada w standardzie takiej funkcji. Musisz sobie to oprogramować samodzielnie.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: neostrada i modem usb pod mr 3420

a nie jakiegoś moda jak z dyskiem twardym ? plis

4

Odp: neostrada i modem usb pod mr 3420

Nie ma żadnego "moda" do tego. Musisz sobie coś zainstalować i skonfigurować ręcznie, np. mwan2/mwan3.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: neostrada i modem usb pod mr 3420

to już za wysokie progi dla mnie... szkoda że w podstawowej wersji tego niema. moim zdaniem to podstawa. dzięki za pomoc