Temat: Brak odpowiedzi z Asus WL500gP
Witam,
Widziałem na forum podobny temat, ale nie jestem w 100% pewny, wiec jednak muszę spytać tutaj. Przedwczoraj ni z tego ni z owego po restarcie routera ten zaczął się dziwnie zachowywać. Na początku pod windowsem zaczęło wywalać, ze co chwile zrywane jest połączenie sieciowe, ale myślałem, ze coś może po stronie kompa albo z kablem. Odpaliłem drugą maszynę i ten sam problem. Tak, jakby router co chwile sam z siebie się restartował. Po 20 minutach moich prób padł na dobre i nie wstaje od tamtego czasu. Jak podłączam mu zasilanie to zapalają się tylko wszystkie diodki od LAN (ew. WAN jeśli podepnę). Nic więcej się nie dzieje.
Sam router działa(-ł) na Backfire 11.x (dokładnej wersji nie pamiętam) z podpiętym dyskiem (zasilany z zewnątrz) i drukarką.
Nic nie sugerując... co się stało? Z góry dzięki za pomoc ![]()