Temat: Z BB do CC - przeniesienie konfiguracji
Przymierzam się do przejścia z BB do CC z Luci.
Czy można konfigurację przenieść miedzy wersjami czy muszę wszystko od nowa wyklikiwać i konfigurować?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Z BB do CC - przeniesienie konfiguracji
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Przymierzam się do przejścia z BB do CC z Luci.
Czy można konfigurację przenieść miedzy wersjami czy muszę wszystko od nowa wyklikiwać i konfigurować?
Najlepiej by było żebyś zrobił od początku. Tak bezpośrednio przenieść nie, ale możesz zachować na boku konfigurację i wzorować się na nim podczas konfigurowania systemu.
Dzięki, tak właśnie zrobię będę przenosił pliki konfiguracyjne ręcznie w wybranych fragmentach lub wyklikiwał.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Z BB do CC - przeniesienie konfiguracji
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc