Temat: Trnasmission po raz wtóry

Instalnąłem sobie ostatnio najostatniejsze CC z Lucynką i nijak niczego nie mogę pobrać. Firewalla pouczyłem by się odczepił od portu 51413 ale dalej transfer nie drgnie. Przed CC miałem AA i wszystko hulało aż miło.

2

Odp: Trnasmission po raz wtóry

Transmission nie zmieniło się od roku smile Jest tak samo i musi działać. I działa...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3 (edytowany przez viruscop 2015-08-27 20:55:47)

Odp: Trnasmission po raz wtóry

Ciekawa sprawa bo działa jak uruchomię Azureusa na kompie, natomiast bez niego nie chce. Mało tego Azorek pokazuje seedów i peerów a transmission wszystko ma na zero.
Zauważyłem że pobiera to dopiero z sieci lokalnej a ja jestem jedynym seedem. Wie ktoś o co może chodzić?

4

Odp: Trnasmission po raz wtóry

U mnie występuje dokładnie ten sam problem - z jedną rozbieżnością, transmisson nie znajduje peerow tylko na moim ulubionym prywatnym torrencie, na publicznych jest ok. Transmission na laptopie działa bez zarzutu z tym tracerem i podobnie jak u Ciebie client z rutera sciaga po lan z laptopa. Głowie się z tym problemem od jakiegoś czasu, nic nie pomaga, chyba zostaje downgrade do AA.

5

Odp: Trnasmission po raz wtóry

Karol_K napisał/a:

U mnie występuje dokładnie ten sam problem - z jedną rozbieżnością, transmisson nie znajduje peerow tylko na moim ulubionym prywatnym torrencie, na publicznych jest ok. Transmission na laptopie działa bez zarzutu z tym tracerem i podobnie jak u Ciebie client z rutera sciaga po lan z laptopa. Głowie się z tym problemem od jakiegoś czasu, nic nie pomaga, chyba zostaje downgrade do AA.

Wyobraź sobie, wyrezałem transmission włącznie z konfiguracją a potem zainstalowałem wszystko od nowa i ruszył.