Odp: Witam - kilka pytań początkującego
Ok jutro zabieram do pracy router i wlutuję jakieś piny do podłączenia. Mam rozumieć że 1 to ta co jest wewnątrz płytki otoczona takim obrysem ?
Jak już będę miał wszystko to się odezwę, z drugiej strony fajnie że coś takiego mi się stało bo zawsze chciałem się pobawić w takie coś, ciekawe jak pójdzie mam nadzije że się uda.