Temat: autopodłączenie irssi
witam, próbuje ustawić aby zaraz po włączeni irssi łączył mi się z kanałem irc
http://blog.dhampir.no/content/irssi-au … o-identify
udało mi się żeby łączył się przez /connect lecz nie chce mi już ustawić /nick /hasło itp
/NETWORK ADD -autosendcmd "/^msg NickServ użytkownik hasło;wait 2000" irc.kanał
proszę o pomoc