Temat: TL-WR740N ver 4.23
witam, Ktoś powie jaką wersję Openwrt wgrać na router ?
znalazłem takie coś : https://www.youtube.com/watch?v=Y9WNipVOTnE
Lecz może coś się zmieniło
?
Mam na takim samym routerze wgrane dd-wrt - fajnie stabilnie chodzi, ale chciałbym sprawdzić openwrt
Dzięki