Odp: Wps na TP-Link TL-WDR4300
Lepiej. Zrestartuj wifi i sprawdź.
chyba jeszcze cos nie tak ![]()
w etc/rc.butonn
!/bin/sh
if [ "$ACTION" = "pressed" -a "$BUTTON" = "wps" ]; then
for dir in /var/run/hostapd*; do
[ -d "$dir" ] || continue
hostapd_cli -p "$dir" wps_pbc
done
fi
Tak mam nic nie zmieniałem moze tu cos znle jest?