Temat: ekg

[#conf1] -- 800 --- -- -
12:57 | Ta rozmowa z numerem 5258**** wyświetla się w oknie
12:57 | zastępczym ponieważ używasz starej wersji Komunikatora, która
12:57 | nie obsługuje poprawnie połączeń z numerami GG większymi niż
12:57 | 17 milionów. Aby znów korzystać ze standardowego okna rozmowy
12:57 | zaktualizuj swój Komunikator.


chce zrobić aktualizację ekg ale wyświetla że jest aktualne

root@OpenWrt:~# opkg install ekg
Package ekg (1.7-2) installed in root is up to date.
root@OpenWrt:~#

2

Odp: ekg

Samo ekg jest przecież nie rozwijane z 5 lat. Zastąpione ekg2 które chyba nie ma nowej wersji od 3 lat. Dlaczego się spodziewałeś że w repo openwrt będzie nowa wersja?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: ekg

ekg korzysta z biblioteki libgadu która jest cały czas rozwijana. Wystarczy skompilować ekg używając nowej wersji biblioteki.

4

Odp: ekg

O ile tak stare ekg będzie kompatybilne z api nowej biblioteki.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

5

Odp: ekg

Wersja current (ostatnie zmiany w kodzie są chyba z 2011-06-29) z chmurka.net działa z najnowszą wersją libgadu.

6

Odp: ekg

Więc nic tylko kompilować...

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

7

Odp: ekg

można by prosić o kompilację nowego ekg ? big_smile