Temat: OpenWRT + DHT11 na RS232 ? Oraz HD44780 na i2c ?
Dobry wieczór,
mam pytanie czy tytułowy czujnik jest do wykorzystania pod OpenWRT na RS232 ?
Skończyły mi się już wolne GPIO dlatego chciałbym podpiąć pod RS'a.
http://openwrt.pl/doku.php/usb:1wire#cz … e_na_rs232
Widziadłem że dodano jakąś łątkę dla tego czujnika, ale nigdzie nie ma pokazane jak odczytać wilgotność za pomocą tego czujnika ;/
Oraz drugie pytanie, czy LCD4Linux potrafi obsłużyć wyświetlacz HD44780 po przez przystawkę na i2c ? Widziałem profil w configu LCD4Linux pod właśnie taki zestaw ale nie udało mi się uruchomić wyświetlacza.
OS: OpenWrt 18.06.4
Info: 128MB RAM / 1,2GHz CPU / USB / sATA / RJ45
Osprzęt: 500GB SATA / LCD DPF 2,4" / USB rt2800