Temat: Dziwne zachowanie MR3220 v2
Witam.
Posiadam router wymieniony w temacie. Wersja Gargoyle 1.6.1.2. Dziwnie się zachowuje. Chcę wejść na router po przez wpisanie adresu do przeglądarki, wpisuję hasło, wyświetla stronę ze statusem, wszystko jak na razie jest OK. Jak tylko chcę przejść w konfigurację czy gdziekolwiek indziej np Firewall wyświetla stronę z podaniem hasła.