Temat: Dziwne zachowanie MR3220 v2

Witam.
Posiadam router wymieniony w temacie. Wersja Gargoyle 1.6.1.2. Dziwnie się zachowuje. Chcę wejść na router po przez wpisanie adresu do przeglądarki, wpisuję hasło, wyświetla stronę ze statusem, wszystko jak na razie jest OK. Jak tylko chcę przejść w konfigurację czy gdziekolwiek indziej np Firewall wyświetla stronę z podaniem hasła.

2

Odp: Dziwne zachowanie MR3220 v2

Masz źle datę ustawioną w komputerze. Tzn wcześniejszą niż ma router.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

3

Odp: Dziwne zachowanie MR3220 v2

Taka głupota, nawet nie zauważyłem. Wielkie dzięki