a ja mam inny problem bo ustawiłem sobie tak:


i mam problem tego typu że na sprzętach z ip 192.168.2.100-101 czyli tych dwóch które mają osobne dla siebie klasy nazwane Spec i SGS i teraz jest problem bo strony na nich ładują się z drobnymi opóźnieniami nie jest to tak płynne jak wcześniej pakiety odrazu wpadają w klasę odpowiadającą danemu urządzeniu i stronki dziwnie mulą.
często oglądam mecze online na stronkach we flashu i chciałbym by pakiety z tych 2 urządzeń (pc i smartfon) np. najpierw podczas ładowania danej stronki na samym początku wpadały w klasę "Fast" a dopiero jak zacznę na tej stronce odtwarzać tą transmisję Live to by wpadały w klasę odpowiednią dla danego urządzenia.
i jeszcze jedno ważne jest też by oba urządzenia miały dalej jak mają dla pakietów w klasie SGS i Spec miały minimum 2800Kb/s.
czy kolejność reguł u mnie na liście jest odpowiednia?
coś mogę poprawić?
bo gdyby nie te małe opóźnienia w ładowaniu stron to było bo super tak jak jest ale tak to gdy buszuję po niecie to czasem mam wrażenie jak bym miał ping rzędu 500ms a jest około 40ms