1 (edytowany przez fabio 2014-07-05 19:54:48)

Temat: wybudzenie hdd-usb w 1.6.1.4

TL-WDR3500. Po przejściu z 1.6.0.3 na 1.6.1.4 nie działa mi wybudzanie dysku, dysk mam podpięty przez usb.
Kontroler (w kieszeni) dysku sam go usypia po kilku minutach, w 1.6.0.3 nie było z tym najmniejszego problemu, przy wejściu przez smb czy minidlna na początku był kilkusekundowy timeout (dysk się wybudzał) i wszystko śmigało natomiast przy 1.6.1.4 to nie działa, minidlna puste i smb puste.

2

Odp: wybudzenie hdd-usb w 1.6.1.4

Nic się w tej kwestii nie zmieniło, hd-idle nie zmienił się od wieków. Ponad to - wybudzanie dysku robi się "samo" przy dostępie do niego, gargoyle nie ma żadnego mechanizmu do tego.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.