Temat: Status połączenia modemu
Jak można sprawdzić pod gargoyle czy modem huawei e3272 jest połączony w LTE czy nie i odczytać siłę sygnału ?
Aby to sprawdzić muszę instalować 3ginfo ? czy można jakoś inaczej ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Status połączenia modemu
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Jak można sprawdzić pod gargoyle czy modem huawei e3272 jest połączony w LTE czy nie i odczytać siłę sygnału ?
Aby to sprawdzić muszę instalować 3ginfo ? czy można jakoś inaczej ?
3ginfo będzie najprościej. choć nie wiem czy gcom info Ci tego nie poda.
gcom info nie chciał mi powiedzieć czy LTE czy coś innego, jedynie siłę sygnału dostałem
zainstalowałem 3ginfo i jest ok
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → Status połączenia modemu
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc