Temat: Nie działający JTAG
Witam,
otóż mam pewien problem, chce "wskrzesić" pewien modem (uwaliłem bootbase) i do tego celu muszę posłużyć się JTAGiem.
Oczywiście złożyłem sobie potrzebny interfejs (WIGGLER JTAG), ale od dwóch dni nie mogę go "uruchomić", z początku myślałem że to może wina systemu (Win7 x64), ale dzisiaj na XP x32 jest to samo tj. cały czas nie wykrywa mi procesora ;/
Co może być nie tak ? Już z 5 razy sprawdziłem cały układ i połączenia.
Czy ten interfejs może nie działać przez tranzystor ? Zamiast 2N3904 użyłem C9014 najbardziej zbliżony jaki miałem pod ręką.
OS: OpenWrt 18.06.4
Info: 128MB RAM / 1,2GHz CPU / USB / sATA / RJ45
Osprzęt: 500GB SATA / LCD DPF 2,4" / USB rt2800