51 (edytowany przez potepa606 2014-04-18 14:37:06)

Odp: Plugin management

zgłupiałem, mam router TP-link tl - Mr 3220 v2

Mam zainstalowany ten plugin z przyciskami na głównej przed zalogowaniem ale no nie wiem jaki jest to resetowania samego modemu.

http://www.iv.pl/images/79072257954011128077.jpg

52

Odp: Plugin management

Nie ma przycisku "do restartowania samego modemu". Jest za to do ponownego nawiązania połączenia na wan.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

53

Odp: Plugin management

no to w jaki sposób mogę zresetować połączenie internetowe te które leci z modemu? bez restartu całego routera.

54

Odp: Plugin management

Naciśnij właśnie 'restart wan'

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

55

Odp: Plugin management

przepraszam bardzo cały czas naciskałem ten reset wan i dziwiło mnie to dlaczego nie działało a okazało sie ze po prostu za krótko czekałem. Przepraszam za moją bezmyślność ;p

56

Odp: Plugin management

Cześć wszystkim forumowiczom. Pokłony dla Cezarego.
W jaki sposób ustawić by przyciski pojawiały się tylko na komputerach od strony LAN.
Wiem, że w AERO2 od internetu nikt się raczej narazie nie zaloguje, jednakże osoby które chciały by korzystać z tego pluginu w innych sieciach narażone są na figle osób z sieci.

57

Odp: Plugin management

Teoretycznie można by było sprawdzić skąd wywołanie interfejsu jest zrobione, jeżeli z lanu to dopiero to wyświetlać. W /www/hooks/login/ musiał byś pogrzebać.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

Odp: Plugin management

Czy edytując tylko tą linijkę :
<center><input type='button' value='Restart WAN' id="reconnect_button" class="big_button" onclick='reconnect()' /></center> 

można zmienić funkcję przycisku "Reset WAN" ? Chciałem zmienić funkcję przycisku z resetu na "wyłącz radio". Czy jest to możliwe ? Jeśli tak to proszę o podpowiedź co mam wpisać ?

59

Odp: Plugin management

Zmień funkcję reconnect() w pliku js.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

Odp: Plugin management

Problem w tym, że nie wiem jak, nie mam o tym zielonego pojęcia... Możesz mi pomóc ?

61

Odp: Plugin management

Jakie radio chcesz w sumie wyłączyć?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

62 (edytowany przez Krzysztof_Suliko 2014-04-24 19:18:03)

Odp: Plugin management

Plugin radio internetowe, przepraszam, nie sprecyzowałem. Chciałbym mieć możliwość wyłączenia i włączenia radia bez logowania się do routera i klikania w "Status" -> "Radio internetowe". Wyobrażam sobie że będą dwa przyciski (włącz radio) i drugi (wyłącz radio). Albo jeśli to duży problem to tylko "wyłącz radio" = [przestań grać]

63

Odp: Plugin management

Więc zmień sobie zawartość funkcji reboot i to wszystko. W /www/hooks/login/091-management.js to jest, a masz skopiować sobie zawartość funkcji stopMusic() z /www/js/iradio.js

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

64

Odp: Plugin management

Ja dopiero przymierzam się do tego dodatku i ciekawi mnie czy to pierwsze pole hasło, jest ono do wpisania kodu captcha? Jeśli tak to czy ten obrazek pokazuje się nad polem hasło czy coś ? smile

Po drugie, będzie z tego korzystała moja dziewczyna która nie będzie pocieszona że musi co trochę logować się na router wklepywać jakieś kody i wciskać przyciski, a ja jako dobry chłopak chciał bym jej to maksymalnie ułatwić smile
Czy nikt jeszcze nie wymyślił czasem jakiegoś robota do rozpoznawania tych kodów i automatycznego restartowania połączenia ?

Linksys WRT300n
Asus N18U

65

Odp: Plugin management

Nie. Tu nic nie ma o captcha. Jest dokładnie to co na ekranie - dwa przyciski do restartu połączenia i routera.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

66

Odp: Plugin management

witam wszystkich
powiedzcie gdzie jest ten dodatek do pobrania ? Management buttons on login page
bo ja szukam 2 dni i nigdzie go nie ma?

67

Odp: Plugin management

Menu dodatki  i tam go masz. Standardowo w moim repo jest.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

68 (edytowany przez jacula 2014-06-19 07:01:48)

Odp: Plugin management

Cezary napisał/a:

Menu dodatki  i tam go masz. Standardowo w moim repo jest.

ale gdzie w routerze ? mam go szukać bo ja jestem laikiem?
ma router 3220    HADWARE MR 3220 V10000000

VERSJA V1.2
___________
i modem huwei 3131 i to wszystko mi chodziło pięknie aż do kwietnie tego roku ? proszę o pomoc

69

Odp: Plugin management

Więc sobie firmware zaktualizuj. Dwa miesiące wisiała notatka na stronie i forum że się domena zmieniła i tym samym adresy repozytorium.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

70

Odp: Plugin management

czyli mam ma router 3220    HADWARE MR 3220 V10000000

VERSJA V1.2

i co mam wgrać ? proszę o linka docelowego ..

71

Odp: Plugin management

http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitu … pgrade.bin

Czy to co ma w nazie mr3220 i v1. To tak na przyszłość, bo ten link zaraz się zmieni.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

72

Odp: Plugin management

dziękuje Cezary
czyli to mam wgrać do mojego MR 3220 i będzie chodzić modem huwei po wifi ? tak jak przedtem ? czy jeszcze coś muszę zrobić ?

73

Odp: Plugin management

Czy ty w ogóle używałeś openwrt tam czy miałeś oryginalny system?

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.

74

Odp: Plugin management

dokładnie rok temu wgrywałem ten plik

gargoyle-1.5.10.12-ar71xx-tl-mr3220-v1-squashfs-factory
?? używam to z aero2

75

Odp: Plugin management

Ok, więc ten plik co wskazałem. Bez zachowywania konfiguracji, później ustawisz sobie jeszcze raz system.

Masz niepotrzebny router, uszkodzony czy nie - chętnie przygarnę go.