Temat: Jedna pula adresów IP
Witam! W uproszczeniu, moja sieć wygląda tak:
Router główny )))Wifi))) Most WDS----Kabel----> Switch----->Router z którym mam problem
A więc, chciałbym aby ostatni router(ten z którym mam problem), miał wyłączone dhcp a adresy dla urządzeń, po prostu pobierał z urządzenia głównego. Wszystkie routery są na Gargoyle.