Temat: TP 1043ND v1 - Zanikanie sygnału WiFi

Witam,

czy ktoś z szanownych forumowiczów spotkał się z problemem zanikania sygnału WiFi na Gargoyle 1.6.0.3 (r39928)?
Niby wszystko działa, a nagle WiFi znika. Wystarczy z GUI, bez żadnych zmian, dać Konfiguracja -> Podstawowa-> Zapisz zmiany i WiFi wraca do normy.

2

Odp: TP 1043ND v1 - Zanikanie sygnału WiFi

Ta wersja ma zmienione sterowniki wifi, lepiej działa Gargoyle 1.6.0.2 lub Luci (r39585)

3

Odp: TP 1043ND v1 - Zanikanie sygnału WiFi

Potwierdzam taki problem występuje i to dosyć czesto (1-2 razy w ciągu doby)