Temat: WDR4300 połączenie a+n przez Intel Centrino Advanced-N 6205
Witam, jak wymusić połączenie na 2 kanałach 5 i 2,4 pod win 7?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → WDR4300 połączenie a+n przez Intel Centrino Advanced-N 6205
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam, jak wymusić połączenie na 2 kanałach 5 i 2,4 pod win 7?
A ta karta nie jest jedno radiowa dwubandowa? Jeżeli tak to ona nie potrafi się jednoczenie podłączyć na tym i na tym paśmie.
zonk, a jaka karta mi obsłuży 2 pasma na raz?
Macbooki mają jakiegoś broadcoma który to potrafi ![]()
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
eko.one.pl → Oprogramowanie / Software → WDR4300 połączenie a+n przez Intel Centrino Advanced-N 6205
Forum oparte o PunBB, wspierane przez Informer Technologies, Inc